Financování auta

Jak zaplatit za auto: leasing, úvěr, nebo hotově?

Prvním krokem při rozhodování o investici do auta je žádost o získání státního příspěvku. Můžete získat až 200 tisíc korun jednou za 10 let na pořízení vozu a 350 000 korun na úpravu vozidla.

U nového auta můžete počítat s vrácením DPH. Stát vám daň po koupi auta vrátí, nebo ji vůbec nezaplatíte a stát DPH poukáže na účet dealera nových vozů.

TIP Auta bez bariér: Úvěr od ČSOB Leasing

ČSOB Leasing nabízí svým obsahem unikátní úvěr „Opatrovník“. Úvěr je určen opatrovníkům zdravotně handicapovaných osob nebo přímo handicapovaným, kteří získali příspěvek státu na pořízení motorového vozidla a kteří část pořizovací ceny vozu potřebují uhradit úvěrem.
Kromě nízkého úročení jsou společně s financováním poskytnuty další užitečné služby. Ve splátkách úvěru je zahrnuto výhodné povinné ručení a havarijní pojištění. Nadto zákazníci získají pojištění skel a úrazové pojištění zdarma.
S úvěrem si mohou dojednat i tankovací kartu CCS Handy Limit, která své uživatele opravňuje k získání slev na čerpání pohonných hmot. ČSOB Leasing chce poskytnutím úvěru podpořit lidi s handicapem a umožnit jim pořídit si kvalitní vůz, který plně odpovídá jejich požadavkům a potřebám.
O úvěr Opatrovník můžete požádat u svého prodejce nebo přímo na stránkách ČSOB Leasing, kde také naleznete bližší informace. (VÍCE ZDE)PRO PODROBNÉ INFORMACE K NÁKUPU A VÝBĚRU AUTA SE OBRAŤTE NA PARTNERY PROJEKTU AUTA BEZ BARIÉR.
prosinec
11

Přibývá různých možností, jak z běžného vozíku udělat rychlý električák, se kterým se dá vyrazit na výlet, za nákupy nebo třeba na krátkou vyjížďku... více
červenec
17

Někteří handicapovaní auto neřídí, jiní ho naopak zvládají bez sebemenších problémů. Pak jsou tu lidé s takovým postižením, že je pro mnohé nepředs... více
duben
27

Jarní ženevský autosalon představil největší automobilové novinky pro letošní rok. Handicapovaní se mají na co těšit. více
Starší články

Časopis Můžeš        Časopis Můžeš  

Konto BARIÉRY podporuje časopis o překonávání bariér Můžeš a spolupracuje s portálem AutemBezpečně.cz


Konto Bariéry - Nadace Charty 77, Melantrichova 5, 110 00 Praha 1, Tel.: (+420) 224 214 452, nadace77@bariery.cz Web by EMWAC Group | Design by OgilvyInteractive
Kentico logo