Financování auta

Jak zaplatit za auto: leasing, úvěr, nebo hotově?

Prvním krokem při rozhodování o investici do auta je žádost o získání státního příspěvku. Můžete získat až 200 tisíc korun jednou za 10 let na pořízení vozu a 350 000 korun na úpravu vozidla.

U nového auta můžete počítat s vrácením DPH. Stát vám daň po koupi auta vrátí, nebo ji vůbec nezaplatíte a stát DPH poukáže na účet dealera nových vozů.

TIP Auta bez bariér: Úvěr od ČSOB Leasing

ČSOB Leasing nabízí svým obsahem unikátní úvěr „Opatrovník“. Úvěr je určen opatrovníkům zdravotně handicapovaných osob nebo přímo handicapovaným, kteří získali příspěvek státu na pořízení motorového vozidla a kteří část pořizovací ceny vozu potřebují uhradit úvěrem.
Kromě nízkého úročení jsou společně s financováním poskytnuty další užitečné služby. Ve splátkách úvěru je zahrnuto výhodné povinné ručení a havarijní pojištění. Nadto zákazníci získají pojištění skel a úrazové pojištění zdarma.
S úvěrem si mohou dojednat i tankovací kartu CCS Handy Limit, která své uživatele opravňuje k získání slev na čerpání pohonných hmot. ČSOB Leasing chce poskytnutím úvěru podpořit lidi s handicapem a umožnit jim pořídit si kvalitní vůz, který plně odpovídá jejich požadavkům a potřebám.
O úvěr Opatrovník můžete požádat u svého prodejce nebo přímo na stránkách ČSOB Leasing, kde také naleznete bližší informace. (VÍCE ZDE)PRO PODROBNÉ INFORMACE K NÁKUPU A VÝBĚRU AUTA SE OBRAŤTE NA PARTNERY PROJEKTU AUTA BEZ BARIÉR.
prosinec
4

Test švýcarského autoklubu TCS porovnal výhled z 69 aut různých kategorií. Srovnání ukázalo, že ze stále oblíbenějších aut SUV řidiči nemají tak do... více
říjen
5

Automobilky v polovině září na výstavišti ve Frankfurtu ukázaly své novinky pro příští léta. Představily dva silné trendy: Stále populárnější kateg... více
srpen
10

Potřebujete-li ve voze ruční řízení, předváděcí jízdu můžete absolvovat obvykle jen jako spolujezdec. Redakce časopisu Můžeš však dostala možnost n... více
Starší články

Časopis Můžeš        Časopis Můžeš  

Konto BARIÉRY podporuje časopis o překonávání bariér Můžeš a spolupracuje s portálem AutemBezpečně.cz


Konto Bariéry - Nadace Charty 77, Melantrichova 5, 110 00 Praha 1, Tel.: (+420) 224 214 452, nadace77@bariery.cz Web by EMWAC Group | Design by OgilvyInteractive
Kentico logo